Infolinia: 668 640 495
25 lecie firmy Roker

Jubileusz
 
25 lat naszej działalności na rynku, w tym 23 lata w Zabrzu - Mikulczycach uznajemy za sukces, którym warto się podzielić. Ten czas jest wyznacznikiem tego, jak wielkim zaufaniem darzą nas Państwo, nasi współpracownicy, a także ci, którzy przez te wszystkie lata tworzyli Firmę "Roker" Czesław Kierat. Świadomość wspólnych dokonań, ogromu pracy, ale także zdobytego doświadczenia motywuje nas do dalszego działania i rozwoju.

Ćwierć wieku istnienia firma zawdzięcza przede wszystkim Państwu - naszym klientom. Naszym marzeniem jest dotarcie ze słowem podziękowania do każdego z Was. Mamy nadzieję, że spełni się ono choć w części. Podziękować chcemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście, ale także za współpracę oraz wszelkie uwagi i opinie bez, których rozwój naszej firmy nie byłby możliwy.

Mamy nadzieję, że przez kolejne 25 lat uda nam się osiągnąć jeszcze więcej, jeszcze bardziej usprawnić proces technologiczny tworzenia naszych wyrobów, aby były jeszcze smaczniejsze, ładniejsze i nadal spełniały oczekiwania naszych klientów.