Smaki tortów

 1. Śmietankowy
  Tort z jasnego biszkoptu, przesmarowany frużeliną wiśniową, przełożony śmietaną, nakropiony syropem i wykończony białą polewą.
  Na życzenie klienta tort może być przygotowany bez polewy.
 2. Czekoladowy
  Tort z ciemnego biszkoptu, przesmarowany frużeliną wiśniową, przełożony aksamitnym kremem czekoladowym, nakropiony syropem i wykończony polewą z ciemnej czekolady.
 3. Czekoladowy na śmietanie
  Tort z ciemnego biszkoptu, przesmarowany frużeliną wiśniową, przełożony kremem czekoladowym na bazie śmietany, nakropiony syropem i wykończony polewą z ciemnej czekolady.
 4. Gruszkowy
  Tort z ciemnego biszkoptu przekładany śmietaną o smaku gruszkowym, przesmarowany brzoskwinią, nakropiony syropem i wykończony polewą z białej czekolady w kolorze zielonym.
 5. Wiśniowy z żelką
  Tort z jasnego biszkoptu, przesmarowany frużeliną wiśniową, przełożony śmietaną o smaku wiśniowym z żelką z wiśni, nakropiony syropem i wykończony polewą z białej czekolady w kolorze czerwono-różowym.
 6. Śmietankowo-owocowy
  Tort z jasnego biszkoptu, przesmarowany frużeliną wiśniową, przekładany śmietaną z owocami, nakropiony syropem i wykończony śmietaną i owocami otulonymi brzoskwiniowym żelem (alternatywą jest wykończenie polewą czekoladową i owocami)
 7. Prima (śmietankowy z galaretką)
  Tort złożony z trzech warstw jasnego, wilgotnego biszkoptu i aksamitnej śmietany kryjącej w sobie kosteczki kolorowej galaretki.
 8. Orzechowy
  Tort z jasnego biszkoptu, przesmarowany frużeliną wiśniową, przełożony delikatnym kremem orzechowym z nutą czekolady.
 9. Cytrynowy
  Tort z jasnego biszkoptu przekładany śmietaną o smaku cytrynowym, nakropiony syropem i wykończony polewą z białej czekolady w kolorze żółtym.
 10. Tropical
  Tort z jasnego biszkoptu przełożony śmietaną o smaku marakui z brzoskwinią i żelką z mango, nakropiony syropem i wykończony polewą z białej czekolady.
 11. Oreo
  Intensywnie czekoladowe ciasto z kremem śmietankowym na bazie serka mascarpone z dodatkiem kultowych ciasteczek.
 12. Chrupiąca malina
  Jasny klasyczny biszkopt z warstwą chrupki na bazie białe czekolady, kremem malinowym oraz kremem z białą czekoladą i zatopioną w nim żelką malinową.