„Niezapomnianym spotkaniem z Panem Jezusem jest bez wątpienia Pierwsza Komunia Święta – dzień, który wspomina się jako jeden z najpiękniejszych w życiu”

– Jan Paweł II

Otwórz drzwi do niezwykłych smaków i wzorów z naszą ofertą tortów komunijnych!
Nasze tory komunijne to tradycja, smak i elegancja. Dostępne są w siedmiu standardowych wzorach (K1, K2, K5, K7, K8, K10, K13), jest to zarówno klasyka jak i nowoczesna elegancja, aby dopasować się do Twojego gustu i stylu. Nasze okrągłe torty są dostępne we wszystkich obecnie dostępnych smakach, które zapewnią uczucie rozkoszy w każdym kęsie.
Prawdziwe książki są piękne więc nasze torty będą zachwycającą ozdobą każdej komunijnej uczty, a smakowe opcje pozostawiają Cię z szerokim polem wyboru – wyjątkiem jest smak śmietankowy, który nie jest dostępny dla tej opcji.

Ale to nie wszystko! Jesteśmy gotowi zrealizować Twoje własne pomysły i marzenia, tworząc indywidualne projekty tortów komunijnych, które będą wyjątkowym wyrazem Twojej celebracji. Poszukując inspiracji możesz zaglądnąć do naszej galerii, gdzie znajdziesz kilka przykładowych realizacji.

A jeśli chcesz dodać odrobinę słodkiego uroku, mamy dla Ciebie nasze tematyczne ciasteczka okolicznościowe! Wybierz spośród naszych wzorów lub zaproponuj własny temat, a my stworzymy dla Ciebie coś niezapomnianego.

Skontaktuj się z nami odwiedzając nasze sklepy firmowe, telefonicznie (tutaj znajdziesz adresy i numery telefonów) lub za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając zapytanie na adres: zamowienia@roker.pl

Aktualizacja: 18.04.2024