Torty

Wykonujemy torty w różnych smakach, kształtach i kolorach. …

Wielkości i kształty

Tradycyjne, okrągłe torty dostępne są w czterech rozmiarach określonych w przeliczeniu na ilość porcji:

1. Torcik mini: 4 – 6 porcji

2. Tort mały: 8 – 10 porcji

3. Tort średni: 14 – 16 porcji

4. Tort duży: 20 – 24 porcji

Na większą ilość porcji proponujemy torty w kształcie prostokąta.

Wykonujemy torty w wielkościach od 2 porcji do nawet kilku tysięcy (mega torty) więc jeśli tradycyjne, okrągłe rozwiązania są za małe to na pewno znajdziemy inny kształt, który spełni oczekiwania.
A jeśli o kształtach mowa to nie tylko figury geometryczne są rozwiązaniem. Realizujemy również torty przestrzenne w różnych kształtach tj. np. piesek, samochód, ciężarówka, radio czy butelka dobrego trunku wysokoprocentowego. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia, która puszcza wodze fantazji szczególnie jeśli tort ma być na imprezę +18 😉

Na specjalne okazje, takie jak wesele czy impreza firmowa, gdzie tort jest jedną z atrakcji spotkania oferujemy uroczyste krojenie.

Dekoracja

U nas każdy smak ma swoją charakterystyczną dekorację, którą można dodatkowo wzbogacić czekoladową tabliczką z napisem i/lub figurką cukrową. Mamy w ofercie również tzw. torty drukowane wystarczy dostarczyć plik z dobrej jakości zdjęciem lub wybraną grafiką. Oczywiście nie brakuje również dekoracji z masy cukrowej, cukierków i ciastek, owoców czy żywych kwiatów. Najważniejsza jednak jest potrzeba naszego Klienta, dlatego dekoracje dostosowujemy do jego oczekiwań. Po inspirację zapraszamy do naszej galerii.

Smaki tortów

Kiedy już zdecydujemy o wielkości, kształcie i dekoracji naszego tortu do pełni szczęścia brakuje nam tylko „wisienki na torcie” czyli smaku. Poniżej przedstawiamy aktualną ofertę smakową.